| Amy_9572 a întrebat:

Fond de ten Affinitone, sau Miss Sporty So matte?
Ce alte sugerstii mai aveti, ce acopera bine si arata si cat de cat natural? Sa fie in jur de 20 leihappy

Răspuns Câştigător
| Livia_5463 a răspuns:

Miss Sporty So matte am eu si este foarte bunwinking

2 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Am Miss Sporty si nu imi place deloc. Vreau sa imi cumpar Affinitone dar nu stiu, este bun?big grin

| Tania a răspuns:

Amandoua sunt bune, stiu ca de la affinitone am incercat mai demult o monstra si acoperea foarte bine, dar nu mi se parea asa...cremos,de la miss sporty o data am inimerit unul bun,dar apoi nu mai mi-a placut,eu zic sa alegi affiniton,dar sa alegi nuanta corecta.
In rest cel mai bun fond de ten de care am ramas uimita este cel de la vichy, nici alunitele de pe fata nu mai erau asa vizibile acopera absolut tot, dar este scump cam 80 de lei, eu l-am incercat de la cineva.