| Patricia_9903 a întrebat:

FUNDA! Imediat vine balul bobocilor si inca nu sunt hotaratastraight face Imi trebuie o tinuta de zi cu care sa pot dansa si cha cha si o tinuta de seara cu care trebuie sa dansez vals...problema e ca la vals trebuie rochie lunga iar pe mine nu ma avantajeaza pentru ca sunt scunda... ceva ideei va rooG! poze filmulete orice:X dau fundita:* mersi

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:37, s:0

iti poti face ceva de genu cu niste tocuri negre sau culoarea fustitzei

http://www.youtube.com/watch?v=Zl9dgCs-mv0

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:22, s:64&biw=1272&bih=838

si iti poti lua un top de genu de mai sus;)

| Elena1234456 a răspuns:

Eu ma imbrac la bal cu o bluza alba de ocazie si niste pantaloni negri happy. La vals cred ca iti poti lua si o rochie scurta (cam pana la ganunchi) dar trebuie sa aiba volane.Succes :*!

| Aysa19 a răspuns:

Pai dansand vals trebuie una lunga sa fii elegantahappy. Iati niste tocurihappy. Eu asa am fost in clasa 9 la balul meu, si tot cam scunda sunt nu prea inaltaabig grin.Imbraca-te elegant la valshappy. Iar la cha cha ia-ti o fustita scurta si un maieu sau o rochira mai scurta si balerini:*

| UnicornsAreLove a răspuns:

O idee. O rochie pe masura ta nici prea lunga nici prea scurta si niste egari/colanti pe sub. Ce spui? Sper ca te-am ajutat!