| Denysa-Myhaela a întrebat:

Fundita! Spuneti-mi si mie din propria voastra experienta, care este cel mai bun balsam pentru par? Sa fie unul pentru un par drept si sa-l mentina descurcat, sa nu se mai incurce parul asa de rau pana la urmatoarea spalare, eu am folosit pantene dar se pare ca nici nu isi facea efectu care-l spunea si parca mai rau il incurca.Am auzit ca balsamul, Elseve rosu ar fi bun, asa este?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ann0810 a răspuns:

Elseve roz chiar trebuie sa spun ca este cel mai bun balsam pentru par. Indiferent ce par ai. ori poti iar sa iti comanzi de la avon, orice balsam sunt foarte bune love struck

5 răspunsuri:
| FabuloasaRO a răspuns:

Votez pentru unul singur care m-a incantat! Am incercat zeci de balsamuri, iti poti imagina - mai ales ca meseria mea de Beauty Editor presupune si testarea cosmeticelor noi - insa pot spune cu mana pe inima ca singurul balsam care iti descurca si hidrateaza parul, avand efect antistatic chiar si peste doua zile de la spalare este Nivea Intense Repair (cel portocaliu). Nici nu este foarte scump si isi face treaba de minune.

Poti citi mai multe despre cosmeticele pe care le-am testat aici: http://www.fabuloasa.ro/cosmetice-testate/

| Aly_7975 a răspuns:

Eu folosesc Nivea Straight & Easy si sunt foarte multumita de el happy

| mika a răspuns:

Kalos happy folosesc eu:X

| deleuandrei a răspuns:

Syoss, eu folosescwinking

| nekane a răspuns:

E foarte bun L`oreal Elseve rosu.Folosesc toata gama de vreo 3 ani.Parul este sanatos, are stralucire, creste repede...Am incercat si alte tipuri de Elseve, dar am revenit mereu la cel rosu.