| DeewDeew a întrebat:

Heeeei! Am si eu o mica problema...De 2 zile mi-am facut o gaura in ureche cu un ac de seringa de la farmacie.Totul pare ok, m-am dat cu spirt si mi-am pus un cercel placat cu argint.Ustura putin dar nu e nimic grav, insa am niste intrebari: Cat trebuie sa tin cercelul acolo si ce trebuie mai exact sa fac? Trebuie sa ma dau cu ceva? puppy dog eyes

1 răspuns:
| OanaMaria01 a răspuns:

Da-te tot timpu cu spirt, si misca-ti cercelu des sa nu ti te faca scoarta. Cercelul nu il da jos pana nu ti se formeaza gaurahappy