| Andreea930 a întrebat:

Hei. A încercat cineva șamponul Nutriol? Are efect?

10 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

Nu am incercat dar nu cred ca e mare lucru, foloseste sampon de urzici happy

| Andreea930 explică (pentru danaieladaniela):

Pentru creșterea părului m-am referit

| danaieladaniela a răspuns (pentru Andreea930):

Sampon Negru pentru Cresterea Parului, acesta ii foarte bun si ieftin

| Andreea930 explică (pentru danaieladaniela):

De unde îl pot lua?

| dfk123r a răspuns:

Nu am incercat un sampon pentru cresterea parului, dar iti recomand Alpecin in caz ca ai parul gras sau alte probleme. E pe baza de cofeina si mi se pare ca face parul mai frumos.

| Andreea930 explică (pentru dfk123r):

De unde îl pot cumpăra?

| dfk123r a răspuns (pentru Andreea930):

Am vazut ca il poti lua si de pe eMAG.

| Andreea930 explică (pentru dfk123r):

Da, dar depinde! Am citit rewie-urile de pe eMAG, și unii spuneau că nu recomandă fiindcă dacă ai mătreață și păr gras, mai rău se face. Și coji

| dfk123r a răspuns (pentru Andreea930):

Am par gras si nu mi s-a intamplat.

| dfk123r a răspuns:

S