| JosePpPp a întrebat:

Hei, baiat 1.80 65-70 kg. Vreau sa-mi iau o camasa ca blugi si nu stiu cu ce sa o asortez. Adica logic o sa iau blugi rolling on the floor dar si tenesi de blug? arata tampit dp mine. Deci ce merge cu acea camsa? Ceva papion? pareri idei?

6 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Incearca un papion negru asortat cu o pereche de jensi negri, iar in picioare iti poti lua niste tenesi care sa imite blugul sau o alta culoare nu conteaza pentru ca vewi avea mai putin de 3 culori pe tine!

| KrEaThYvE a răspuns:

Hey, daca e ceva important poti lua casama,, ca blugi,, cu blugi albastri sau negri ( sunt mai eleganti ) cu papion negru si niste tenesi negri, asa se vor asorta toate, camasa cu blugi, papionul cu tenesi, nu e bine sa porti numai o culoare si acelasi material happy in orice caz poti lua si un sacou, eu sunt a 8-a, probabil ca ma crezi mic, nu stiu cati ani ai tu happy am avut banchetul acum 5 zile si am purtat ceva de genul si colegi m-au felicitathappy o seara buna, funda?

| DiaAndra a răspuns:

Camasa de blugi albastra.Pantaloni negrii de blugi. Tenesi albi.Papion rosu.winking

| JosePpPp explică (pentru DiaAndra):

Imi place cum gandesti, dar totusi. in mintea mea nu da bine, sau daca mai imi iau niste manusi albe si o palarie rosie sunt gata sa ma urc pe scena.

| Vio2003 a răspuns:

Camasa in dungi.Blugi.Ceva pantofi sau adidasi mai eleganti, nu sport.

| Sam34s22 a răspuns:

Buna...daca iti iei o camasa tip blug o poti inchide la nasturi, scoasa din niste jeans de culoare albastru spre gri, cu niste bascheti usor degavati de o culoare care iasa usor in evidenta. Daca ai o tunsoare gen ras pe parti si mai lung pe mijloc poti opta pentru o frizura mai nazdravana.
Sper sa alegi ce doresti si ce te reprezinta :* happy