| Loredana_5574 a întrebat:

Hei buna. vreau sa ma ajutati si pe mine.as vrea ca sa ma tund. sa imi schimb aspectul.si eu as vrea sa ma tund bob. dar nu stiu cat de bine mi-ar sta pentru ca eu am parul ondulat la varfuri si mai sus drept. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Http://coafuri.info/wp-content/uploads/2011/07/coafuri-2011-bob-300x225.jpg
incearca o tunsoare de genul acesta.in cazul asta,daca se va ondula,va arata bine!
Daca vrei sa stea drept, cand te speli pe cap, usuca-ti parul cu peria DREPT sau foloseste placa. Oricare din cele 2 variante folosite corect iti va garanta un par drept pana la urmatoarea spalare.
P.S:EXISTA SOLUTIE ANTIPERMANENT SPECIAL CONCEPUTA PT. ATI FACE PARUL DREPT 6-12 LUNI!

4 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Daca tii mult sa te tunzi bob atunci poti incerca cea cu " scurt in spate lung in fata" este o schimbare mare de loock si sunt multumita.dar depinde daca pe tine te avantajeaza. poti cere un bob mai lung.
Ei bine legat de par exact asa am si eu parul ondulat la varfuri si in rest drept (ciudat par ) dar eu mi`l indrept cu placa. de obicei bobul d egenul asta se poarta cu parul drept.Cumpara`ti si tu o placa si un ser termoprotector si o ceara pentru par.pentru ca sa nu ti se arda parul.
Parerea mea.tu poti face cum doresti.
Sper ca ti-am putut fii de folos.
Sanatate!:*

| Incarcare a răspuns:

Am un raspuns pentru tine` intra pe taaz.com iti faci un cont si vezi tu ce frizura iti alegi!

| PamPam_3003 a răspuns:

Buna. :*
Daca ai parul ondulat la varfuri, nu cred ca ti-ar sta prea bine bob. Eu asa m-am facut, dar am parul drept. Poti incerca alte feluri de tunsori. :*
Mult succes.

| DannyD88 a răspuns:

Nu are cum sa te ajute vreun raspuns de aici, totul este subiectiv.Personal imi place tunsoarea bob, mi se pare cool, dar nu-ti stiu forma fetei, sau cum arati per-total, insa si daca as sti e corpul tau si numai tu poti decide. Poate pui o poza daca alegi sa faci o schimbare, nu de alta dar eu sunt curios, succes!