| anonim_4396 a întrebat:

Hei, deci maine e prima zi de scoala pentru mine(am fost plecata din tara in cele 3 zile). Vreau sa port o fusta pana in talie cu o curelusa si o camasa din aceea cu zorzoane happy impreuna cu niste dresuri si pantofi. Credeti ca e un outfit potrivit pentru scoala, eu asa zic, vreau sa stiu daca credeti ca e neadecvat si ca fusta nu se potriveste situatiei. Pareri, pls? big grin

Răspuns Câştigător
| Def a răspuns:

Mi se pare super tinuta smug si foarte feminina dar casual in acelasi timp. daca te simti bine in ea. si ai voie la scoala de ce nu. Nu conteaza ca ai lipsit. acum vii cu un "new look":d

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu uita chilotzii laughing

| Afdsa a răspuns:

Why not? Dacă-ţi place, nu te opreşte nimeni.

| Bacteriuță a răspuns:

Da, este putin neadecvata. daca alegi fusta, pui niste dresuri simple cu o camasa/bluza simpla si niste balerini, cureaua si daca vrei niste cercelusi draguti si o bratara.
daca alegi camasa mai bine iei niste blugi skinny si tot niste balerini. si ca sa fii mai cu stil, prindeti parul intr-o coada, sus, gen office.

| BRG a răspuns:

Dar neaparat toc înalt, vei arăta beton.

| Sonny_5338 a răspuns:

Depinde dupa politica care se respecta in scoala:d eu unu sunt de acord(mi se pare normal ca fetele sa poarte fusta cat mai des)noroc:-p