| razadeluna a întrebat:

Verisoara mea tot face misto de mine ca de ce mai port dresuri albe (ciorapi lungi) si ca nu se potrivesc cu pantofi negri si ca nu-i la moda asa ceva? nu inteleg care-i problema ei? mie imi place combinatia de alb cu negru de ce sa nu mearga? de exemplu maine o sa port o fusta gri, dres alb si pantofi de lac negri.

13 răspunsuri:
| laviniaerg a răspuns:

Mda. daca vrei sa arati ca bunik, atunci combinatia mergehee hee mai rasfoieste si tu revistele laughing

| thealchemist a răspuns:

De ce iti pasa ce spune ea? tu trebuie sa porti ce crezi tu ca-ti vine bine.

| Mwhahahaa a răspuns:

E treaba ta cum vrei sa te afisezi, nu-i problema nimanui. Fiecare cu ce-i place.Gusturile nu se discuta! Dar sa ai grija sa nu pari excentrica sau penibila.Totul are o limita, tine cont de ea.Si verisoara ta sa nu se mai bage, fiindca daca tie iti place, nu trebuie sa-i placa altcuiva.
Sau poate ea se gandeste ca tu sa fi in pas cu moda, sa nu faci o impresie proastathinking I don't know. laughing Tot ce e posibil.

| sese a răspuns:

Corect nu-i problema ei; e a ta!

| sese a răspuns:

Corect nu este problema ei; este a ta!

| AndutzaAndu a răspuns:

Ai dreptate, care-i treaba ei până la urmă? Tu te îmbraci cu ce vrei tu, ce dacă nu-i la modă? Nu toată lumea se îmbracă după cum e moda de acum, fiecare se îmbracă cu ce poate; să spunem că cineva se îmbracă cu ciorapi (din aceia subţiri) iarna, asta înseamnă că toată lumea trebuie să se îmbrace la fel?raised eyebrowsEu nu prea cred.Nu o mai băga în seamă pe verişoara ta şi spune-i să-şi vadă de treburile ei.

| ILoveYouMore a răspuns:

Merge alb cu negru si gri, perfect, daca tie iti place asta conteaza, daca tie nu iti place cum arati nici celorlati nu le va placea, dar nu o mai baga in seama, a mai zis altcineva ca nu merge. asculta si tu mai multe persoane inainte sa te decizi si nu te simti rau ca le porti. Fundita?

| corcodusa a răspuns:

Esti ceva de genu fetita familiei Adams.Asa ii pari ei. Da. de acord. e o combinatie placuta. Dar nu in 2010.Admir faptul ca iei atitudine si iti respecti principiile.Incearca sa iti formezi o garderoba care sa ti se potriveasca si incearca sa porti si altceva mai nou mai "la moda" nu extraordinar de extavagant ci o mica schimbare. un tricou o fustita mai creponat. te descurci.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se potriveste. michael jackson a deschis moda asta cu ciorapii albi si pantofii negru... dar combinatia nu este deloc reusita tongue

invers cred ca nu ar fi probleme. big grin

dar na. tu sa te imbraci cum te simti tu bine happy

| AdorDresurile a răspuns:

E foarte faina combinatia. Poarta ce iti place, nu ce vor altii.

| triffin a răspuns:

E foarte frumos cu dres alb. oricarui baiat ii place, poate e ea invidioasa ca ai picioare frumoase

| Dulcika_1200 a răspuns:

Cam seamana cu mj, dar nu ar trebui sa se bage verisoara ta

| TuSiEu'Ba a răspuns:

Fusta gri, dres alb si pantofi de lac negri. Nu prea se potriveste sincer,