| LittttleMonster a întrebat:

Hei.eu am parul foarte gras si nu stiu ce sa mai fac. m-am dat cu fel de fel de sampoane, ma spal la 3 zile, nu stiu ce sa mai fac. aveti cumva remedii naturale va rog? dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Binenteles ca exista remedii naturale si sunt chiar mai ok, incearca niste tratamente care sa contina lamaie
Cauta mai exact pe net si vei gasi lamaie cu ulei de ricin si vezi ce mai contine
Foloseste cam de doua ori pe saptamana sau depinde cat de des sau rar iti speli parul :-)
Bafta

6 răspunsuri:
| deea_7942 a răspuns:

Buna! exista un produs natural facut la combinatul apicol numit Dermapin. La mine a functionat! A si inca ceva: incearca cand te speli sa te samponezi de 3 ori, e foarte important sa degresezi bine firul de par!

| GenetiX a răspuns:

Sampon: KLORANE
http://1.bp.blogspot.com/......hinina.png

Rezultat garantat.

| MissDi a răspuns:

Nu folosi gel finca daca faci baie o sa ti se faca parul foarte gras assaca pentru par incearca sa nu te dai cu mult sampon

| QAlessia a răspuns:

Mdaa...oh go on intrebarea mea xD

| OliviaLowe a răspuns:

Nu am remedii naturale dar poti folosi samponul dercos de la vichy.L-am recomandat multor oamenii.Doar du-te in farmacii si intreaba de dercos de la vichy si farmacistele iti vor arata toate variantele.

| dotzea_5783 a răspuns:

Spalal o data in saptamana... timp de o luna si jumatate.