| anonim_4396 a întrebat:

Hei.M-am spalat pe fata cu sapun cu borax(pt.acnee) si mi-a intrat putin in ochi si as vrea sa stiu daca exista vreun pericol... Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU este nicio problema. Multi cand se spala pe fata, cu sapun, patesc acelasi lucru, iar pentru a nu aparea complicatii, se clatesc usor de cateva ori pe ochi cu apa fara sapun.
Daca patesti acest lucru foarte des si nu te mai clatesti cu apa curata, atunci ai avea motiv de ingrijorare, asa, totul este in ordine.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc.

| anonim_4396 explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

Cu placere. Ai grija de tine.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai ce sa patesti, iti dai seama ca se fac teste sa vada daca exxiste vreun pericol in contact cu ochii.

| BTWIN a răspuns:

Daca ti-a intrat putin n-are nimic...de cate ori nu mi-am dat din greseala in ochi cu sampon si n-am patit nimic laughing

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru BTWIN):

Da, citisem doar ca boraxul e mai periculos si de aia imi faceam griji. oricum pentru acnee e foarte bunlaughing