| andreia297 a întrebat:

Hei. M-am vopsit acum ceva timp cu o nuanta mai deschisa decat parul meu natural. Am regretat,bineinteles,iar acum vreau sa-l inchid si sa incerc sa reajung la culoarea mea naturala. Voiam insa sa ma vopsesc cu o vopsea fara amoniac. dar nu stiu ce firme de vopsea au asa ceva. Dau funda, va rog frumos! :*

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Cei de la Lóreal au 100% vopsea fara amoniac. Se numeste Casting Crème Gloss. Ceva mai accesibil ca si pret gasesti si la Syoss, mai exact vopseaua Syoss Oleo Intense sau de la Garnier: Garnier Color Naturals.

| andreia297 explică (pentru AllinaDaniella):

Si cei de la Syoss au vopsea fara amoniac? big grin

| AllinaDaniella a răspuns (pentru andreia297):

Da, se numeste Syoss Oleo Intense, e pe baza de uleiuri.

3 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei ~.~. Pai stiu ca vopseaua de la : Garnier si L`Oreal sunt cele mai bune. Sper ca te.am ajutat.