| Tzygy a întrebat:

Hei:-p...am o intrebare(sunt baiat)...deci nu stiu ce sa folosez pentru par! ps: am unul dintre cele mai pretentioase fire de par, un par super delicat, pufos, moale, fin, drept ( alti se chinuie sa-l dea cu placa si nu le sta cum imi sta mie), m-am tuns de curand gen Enrique Iglesias, doar ca am bretonul mai mare, si vreau sa-mi fac parul sa stea ca si lui! ce as putea folosi sa fie okey? pS: nici un fel de spuma, fixativ, orice strong ar avea nu au efect, sta 30 de min maxim parul "incordat", apoi revine la delicatetia luistraight face, geluri nu mai zic ca nici nu mai are rost! Asi incerca o ceara de par ceva, doar ca am auzit ca da un aspect uleios si gras! Ce ziceti? merita sa incerc!

6 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Buna!

Ooolaughing ce par pretentios ai! Poi.eu te-as sfatui sa folosesti ceva gen masca de par.sau un balsam special de se da pe parul uscat ...altceva.nu stiu. totusi incearca laughing

| MloveM a răspuns:

Nu...o sa faci matreata si din astea! mai bine cand faci baie la cap foloseste balsam de la kallos cu formula placenta! apoi piaptanate asa cum vrei sa-ti stea parul! o sa mearga! fundita?

| asdfghjklasd a răspuns:

Vai ce modest esti.rolling on the floor

| roxanikaroxanne a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa incerci...lasa-ti parul sa fie liber
nu il chinuii cu tot felul de produse! Nu trebuie sa arati ca Enrique ca sa fii cineva!

| 1ce a răspuns:

Eu am folosit cera de par si nu are un aspect "gras" si nici foarte "uleios". Incearca!

| CazacuAdrian a răspuns:

Eşti slab tare frăţioare.
În primul rând, trebuie să araţi ca Enrique ca să îţi stea bine...
Dar, pentru tine s-a inventat fixativ (dai 3-4-5 pufuri cât să acopere tot parul) după care bagi feonul în priză si îţi usuci părul (cca 1 min) după care am inventat noi oamenii şi ceara de păr ( pui pe buricul degetului arătător putină ceară, freci bine, după care îţi aranjezi părul cum vrei tuwinking ) Cu plăcere, sigur va merge, chiar si pentru părul tău incredibil