| MadaMadalina1234 a întrebat:

Am mai multe nelamuriri despre tenisii all star... ( aceaste intrebari sunt adresate pentru cei ce port acesti tenisi)
Vreau sa stiu daca marimea 36 de exemplu este la fel ca cea ale tenisului normal. Pentru ca am observat ca la vans...marimea 35 sunt destul de mari si nu imi vin... si eu port de obicei la tenisii normali 35-36.
Vreau sa mai stiu de ce la unii tenisi all star,la spate scrie "all star",iar la altii " converse all star " daca mai scrie si "converse" inseamna ca sunt originali, sau cum? happy
Si inca ceva... puteti sa imi dati un site cu tenisi all star ieftini(100-110 lei - asa am vazut si pe okazii.ro si erau super acei tenisi).
Multumesc anticipat! :* :*

3 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Marimile se potrivesc..eu port la tocuri 36 si la tenisi 37, cand mi-am luat o pereche de all star mi-am luat 37.

| Jolenne a răspuns:

Bună!
Eu în mod normal port 37, dar din păcate la Converse am întâmpinat o problemă. Mi-am luat mărimea 36 jumate și îmi sunt cam lărguți; îmi vin diferit de celelalte perechi de încălțăminte, dar 36 (fix) îmi sunt perfecți.
Îți recomand să îi cumperi cu atenție.

| AndreeaDiana231 a răspuns:

Da... La All Stars mi-am luat 36 si sincer imi venea chiar foarte bine, de obicei la un tenisi obisnuit 36 imi era chiar foarte mic! Ti recomand, se spala chiar foarte usor, si te simti chiar comod in ei!