| SkrillexS a întrebat:

am si eu doua intrebari :
1. mi.am cumparat o pudra pentru fata o nuanta putin mai deschisa decat tenul meu. eu nu prea imi dau seama daca se observa. voi ce crederi, s.ar observa?
2. este nevoie sa ma mai dau si cu fond de ten daca ma dau cu pudra? am cateva cosuri, dar nu foarte multe si din cate am vazut eu pudra acopera cat de cat.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Buburuză38 a răspuns:

Hei!
Atât pudra cât și fondul de ten se găsesc în mai multe nuanțe, pentru fiecare tip de ten, deci iți dai seama că se observă diferența, în special în concordanță cu zona gâtului.
Iar în legătură cu a doua întrebare, nu e neapărată nevoie să folosești și fond de ten.

1 răspuns:
| Yusuke6 a răspuns:

Nu te daca cu nimic daca ai cosuri! Nu le lasi sa respire, si asa o sa-ti ramana cosuri. Si da, se observa daca e mai deschisa, diferenta dintre fata si gat