| IIssaIssabella a întrebat:

Am o problema cu un fond de ten mi l-am cumparat si din neatentie mi-am luat o nuanta mult mai deschisa fata de tenul meu. ce as putea face pentru al mai inchide putin. infara de faptul de a folosi o pudra mai nchisa peste el sau autobronzant.crying dau funda

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Nu prea ai ce să faci.Trebuia să fii mai atentă atunci când l-ai cumpărat.De ce nu vrei să încerci să foloseşti o pudră mai închisă peste? Ai încercat şi nu a mers?

| IIssaIssabella explică (pentru anss23):

Am incercat si na.a esti destul de bine rezultatu dar vroiam sa vad daca mai este si o alta varianta totusi mersi :X♥

3 răspunsuri:
| Flaviia16 a răspuns:

Nu poti sa-i faci nimic... eventual sa cumperi inca unu mai inchis de cat tenul tau si sa le amesteci

| MyaEmy a răspuns:

Imi pare rau dar nu poti face nimic, ca sa il mai inchizi la culoare. Sfatul meu este ca de acum incolo cand iti cumperi un fond de ten, sa pui putin din el pe mana ca sa vezi daca ti-se potriveste nuanta.
Sper ca te-am ajutat happy