| Andriixx a întrebat:

Cum poti scapa de punctele negre de pe fata?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Cel mai probabil este sa faci un tratament cosmetic care iti curata tenul mai profund.

| Creata_Oita_1995 a răspuns:

Poti incerca pasta corectoare. am auzit ca functioneaza foarte bine, sau cel putin asa mi-a zis bunica...

| Iru08 a răspuns:

Hey, hey, hey. Poti scapa de ele cel mai usor facand o infuzie. Adica urmezi urmatorii pasi :
1.Fierzi apa intr-un vas cam 30 de minute.
2.Folosind un prosop, iti acoperi capul deasupra vasului, pentru a nu lasa aburii apei sa iasa si sa-ti patrunda tie prin piele.
3.Stai asa cam 15-20 de minute, sau cat rezisti.
4.Intr-o cana amesteci putin malai cu sapun ( sapun intr-o cantitate foarte mica, mai mult malai ) si iti freci fata foarte bine.
5.Te clatesti pe fata cu apa calduta.
6. Abia dupa asta poti sa incepi sa-ti storci punctele negre, fara sa te temi ca iti vor ramane urme, etc.
Spre ca te-am ajutat:*

| Mariixx a răspuns:

Andra stii cum poti scapa de ele? gandindu-te mai mult la calarolling on the floor