| issulove a întrebat:

Azi este ziua fostei mele prietene. I-am facut un tablou cu un copac [ cadou ]. iar in colt as vrea sa scriu un mesaj. Aveti idei. Geva gen : Voi inceta sa te iubesc paa cand acest copac se va usca. Vreau ceva din suflet nu vreau de pe net.
Sa stiti ca verifiicc :*
Dau funda rapid.

3 răspunsuri:
| AdeeLinna22 a răspuns:

Si de aici tot de pe net e. Ia-l din sufletul tau, nu al nostru.

Acest copac semnifica iubirea mea.
Vei ramane fara iubirea mea cand copacul va ramane fara frunze.

Gandeste-te si tu la ceva ce are legatura cu voi.

| AdeeLinna22 a răspuns (pentru AdeeLinna22):

Iubirea noastra a fost ca un copacel. Am ingrijit-o, am protejat-o pana a crescut. Chiar daca noi ne-am despartit, copacul [ iubirea ] a ramas. Va fi acolo mereu, in sufletele noastre pentru ca stim ca nu se va usca niciodata.

| issulove explică (pentru AdeeLinna22):

Mai astept cateva raspunsuri. IAr daca nu mai raspunde nimeni. voi alege castigatorul.