| Ely3434 a întrebat:

Hei TPU :* Ce ati alege din https://www.avon.ro/......r-matasos/ si
http://beauty-corner-for-women.blogspot.ro/......ei-de.h tml :* Am parul destul de des, se ingrasa repede, nu vreau volum pentru ca am parul cret si se umfla destul de rau. As vrea sa se aseze mai frumos si sa fie mai matasos, am parul aspru. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Ambele sunt bune foloseste-l pe cel pentru par matasos si cumparati masca cu ulei de argan o sa fie la oferta nu in brosura asta cea din octombrie. Daca vrei sa se aseze mai frumos si sa fie si mai drept si sa nu fie umflat cu pompa udati peria sau cu un un recipient cu pompita udati parul ia o rie dreapta sau un piaptan un feon si usucat asa. Pentru varfuri daca sunt aspre pune intro sticluta cu pompita extrem de putin balsam gen sa fie juma de cm in fticluta si pana la jumate pune aapa. Aplica in fiecare dimineata pe varsuri sau in locul unde ai parul aspru. Eu il am intr-un singur loc extrem de aspru acolo se si incalceste foarte rau iar de cand folosesc balsam cu apa nu mai am nici o problema.