| Alexia1208 a întrebat:

Doresc sa îmi iau fondul de ten de la Estee Lauder doar ca pe magazinul online Sephora costă 250 lei iar pe Notino costă 152 lei. De unde ziceți sa îl iau? Oare e original pe Notino? A avut cineva vreo experiență cu ei? Adică e o diferență de aproape 100 lei. Nu as vrea sa dau cu 98 de lei in plus doar pentru ca îl iau din Sephora...

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E prea mare să vândă fakeuri zic eu. La sephora oricum sunt exagerat de scumpe toate. Și pe elefant au tot pe la 150 dacă ai mai multă încredere

| Dismally a răspuns:

De pe notino daca e mai ieftin. Da, sunt originale toate produsele pe care le au.

| xXVranceaXx a răspuns:

Notino e site profesionist. Cine nu ar cumpăra de pe acest site?
Oricum Sephora e ca Apple, deci cumpără-l de pe Notino în orice caz

| bubu12234 a răspuns:

E original, poti sa il iei fara grija

| neludana2000 a răspuns:

Intra pe net. Vad acolo preturi chiar de la 150 ron.

| OpreaSS a răspuns:

Am luat fondul de ten Estee Lauder de pe site-ul Notino deja de doua ori, la preturi decente, intr-adevar. Produsele sunt originale, iti pot garanta acest lucru in urma folosii fondului de ten si nu numai. Cateodata, in cazul magazinului Sephora, platesti brand-ul, expunerea, popularitatea etc.

| Alexia1208 explică (pentru OpreaSS):

Mulțumesc pentru răspuns! Mai am o întrebare și anume ca eu nu știu ce nuanță am....cum o nimeresc? Sa merg in Sephora și sa il testez și îl cumpăr de pe Notino?

| OpreaSS a răspuns (pentru Alexia1208):

Sa stii ca eu mi-am ales nunata dupa multe cautari pe internet. Gasesti info utile despre fete care il folosesc, recenzii si multe poze, ce te vor ajuta sigur. Am evitat sa merg in magazine, caci nu imi place modul cum interactioneaza fetele de acolo. Sunt un pic prea insistente si nu la modul pozitiv. big grin Incearca sa cauti folosind cuvinte cheie precum: how to choose the correct Estee Lauder foundation. Este doar un exemplu. Mult succes! happy

| Alexia1208 explică (pentru OpreaSS):

Mulțumesc mult! O zi buna!