| Rallu29 a întrebat:

Hei, TPU!
Îmi poate recomanda cineva branduri cu produse ceva mai bune pentru îngrijirea parului?

P.s.: Am parul des, foarte lung și creț. Este destul de rebel in sensul ca nu sta mai deloc coafat cum vreau eu, mai ales dacă da de umezeala. Dacă încerc sa îl îndrept sau sa îl ondulez, in scurt timp revine la crețul lui inițial.
Ma gândesc ca as reuși sa îl "educ" puțin dacă as folosi produse mai calitative (sampon, balsam, masca, ulei, etc).

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Monat sau Garnier sunt ok pentru tine?

| Eireann a răspuns:

Degeaba recomand ceva care functioaneaza pentru mine fiindca fiecare reactioneaza diferit. Eu am parul tot foarte lung dar drept si cu fir subtire si folosesc morrocanoil.