| Fabiana2R a întrebat:

Hei TPU tocmai mi-am facut un blog cu haine de vanzare, intrebarea mea este, cum as putea sa il promovez? Am dat prietenilor mei si pe facebook, insa nu prea am avut multe vizualizari.

9 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Este un buton pe facebook, pentru a-ti promova pagina, dar trebuie sa platesti cativa banuti, draga. :* Ce blog?

| Fabiana2R explică (pentru Mwha):

Http://fashionclothes4girls.blogspot.ro/ nu am prea multe, urmeaza sa mai adaug

| Mwha a răspuns (pentru Fabiana2R):

Aaa. Esti un copil din-ala caruia i-au ramas niste haine mici si le vinde pe net la preturi de original. Macar daca vinzi haine sh, vinde-le si tu la preturi mai rezonabile. P.S. Ai dreptul sa nu comentezi pentru ca nu cred ca puteai tu sa confectionezi asemenea haine, si culmea sa fie doar un exemplar de o singura marime ( adica marimea ta ). Scuteste-ma :*

| Fabiana2R explică (pentru Mwha):

De ce imi vorbesti asa? cu scuteste-ma si nu ai dreptul sa comentezi? ai intrebat ce blog si eu ti-am spus ce blog...si da, asa este, sunt haine de acum cativa ani pe care nu le mai port si decat sa continui sa le dau la tigani care le transforma in carpe m-am gandit pur si simplu sa le vand, plus ca nu le vand la pret original. si da, sunt un copil de vreo 18 ani care s-a decis sa stranga niste bani pentru ca are probleme foarte mari in familie si dat fiind ca nimeni nu vrea sa ma angajeze, m-am gandit sa incerc asta. nu cred ca noi, cei care incercam sa facem un ban de pe chestia asta meritam sa fiti luati cu "scuteste-ma" sau "nu comenta". nu toti suntem crescuti in puf si avem nevoie de bani de facultate

| Mwha a răspuns (pentru Fabiana2R):

Eu doar ti-am dat un sfat pentru ca la banii aia nu ti le ia nimeni. Hainele sh sunt vandute la preturi intre 5-20 de ron imi pare rau happy Nu cred ca n-ai gasit de lucru in toata tara asta mare si lata, dar ma rog...

| Fabiana2R explică (pentru Mwha):

Intru a 12-a, nu imi permit sa caut de lucru in toata tara, am incercat la mine in oras, insa mai mult de 4 km nu are iar majoritatea nu angajeaza tineri care nu au experienta sau nu au recomandari

| Mwha a răspuns (pentru Fabiana2R):

Naspa tongue Dar nu cred ca la un stand de inghetata ai nevoie de master...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci seo pentru el. da e treaba serioasa. targhetezi cuvinte cheie, targhetezi o anume nisa, cauti sa obtii backlink uri, incerci sa urci cat mai sus in motoarele de cautare, iti optimizezi sursele special pentru motoarele de cautare si in 6-7 luni or sa se vada si rezultate serioase

| ÎngerulThawMic16 a răspuns:

Trebuie sa platesti ceva, ca sa il promovezi laughing.