| RockRox a întrebat:

Hei TPU happy Vreau sa-mi fac un tatuaj si am nevoie de ajutor. Puteti sa-mi dati idei de tatuaje pentru "leii din sud"? Adica sigur o sa fie un leu dar vreau sa se inteleaga putin ideea de sudwinking Multumesc anticipat. Dau funda happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste lei cu ochelari de soare si cu pasari calatoare pe umar, si(nu are treaba cu sudul da e emecher)motociclete in flacari si sucuri cu umbreluta

| RockRox explică (pentru anonim_4396):

Serios laughing crezi ca o sa incapa toate astea pe antebrat? Eu sunt din Craiova si noua craiovenilor si se spune "leii din sud" deci as fi vrut doar un leu si ceva sa se inteleaga putin ideea pentru ca eu nu mai locuiesc in Romania dar nu vreau sa uit de unde am plecat, ci sa ma mandresc. (deci vreau sa ma reprezinte pe mine)

| anonim_4396 a răspuns (pentru RockRox):

Atunci tu sa calaresti acei lei care merg pe motocicleta si sa tii un tricolor in mana si neaparat sa fie elicoptere si explozi si basescu calare pe un vapor zburator in timp ce se lupta cu boc si ponta, plus lista episoadelor din las fierbinti

| RockRox explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca ar fi o idee laughing Mi-ai facut seara mai amuzanta, merci kiss laughing

| edit28 a răspuns:

Un leu cu laba pe minge.

| limbaromina12 a răspuns:

Poti sa-ti faci un leu si ceva specific sudului si de exemplu cum sta cu gura deschisa specific africiitonguetongue

| RockRox explică (pentru limbaromina12):

Nu vreau sa fie ceva specific africii, cand am spus sud ma refeream la sudul Romaniei tongue in Craiova mai exact, deci idei pls? happy Adica ma gandeam sa-mi fac un triunghi intors si in el sa fie un leu care rage dar parca mai lipseste ceva...