| Amynutzza1 a întrebat:

Hei. Voi ce preferați: părul lung sau părul mediu? De ce? Aș vrea să mă tund, dar nu mă pot decide. În acest moment îl am până la jumătatea spatelui. Mulțumesc.

10 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Cu parul lung o fata arata mai bine. Dar fa cum vrei, e decizia ta.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Prefer un par ingrijit!

| IoanaIonuca a răspuns:

Mie nu imi place parul asa lung, ai putea sa tai catva din el gen 5 cm daca crezi ca o sa plangi dupa el laughing Daca nu plangi, putin mai mult. Eu l-am avut nu foarte lung, ce-i drept si m-am tuns pana mai sus de umeri. Mie nici nu-mi pare rau dupa el laughing Faci cum vrei si cum iti place tie

| AlexandraElena12 a răspuns:

Asta este parerea mea personala! Nu am avut parul foarte lung niciodata,dar din cat de lung l am avut pot sa-ti spun, ca iubesc parul scurt! Mie imi scoate trasaturile in evidenta si imi alungeste fata, tu ar trebui sa te tunzi daca vrei o schimbare si dupe trasaturile pe care vrei sa le accentuezi, daca ai fata ovala cum o am eu si te tunzi pana la umeri iti ies ochii si pometii in evidenta, care dupa parerea mea cele mai importante zone de pe fata! Parerea mea e sa te tunzi pentru ca oricum parul tau tot va creste! :*

| aress112 a răspuns:

Fata e frumoasa indiferent de cat de lung are parul. conteaza sa-ti placa tie!

| Minisan_Cristina_1997 a răspuns:

Heii,din punctul meu de vedere.tie iti sta mai frumos cu parul lung...dar, nu stiu, mai gandeste-te!

| Gabriel_Moisa_2002 a răspuns:

Da fal cum vrei

| qwertyuiopasdfghjklzxcqwertyuiopasdfghjkxbxhd a răspuns:

Eu îti recomad să il lasi lung...de ce? Pentru ca din punctul meu de vedere unei fete ii sta mai frumos cu parul lung deoarece arata mai frumos! Aceasta este parerea mea dar este decizia ta. sper ca te-am ajutat! La revedere! ✌ ✌

| qwertyuiopasdfghjklzxcqwertyuiopasdfghjkxbxhd a răspuns:

Din punctul meu de vedere, unei fete ii sta mai frumos cu parul lung, dar. Depinde...