| Xixi a întrebat:

Hei! vreau o metoda de a scapa de acnee. dar ceva natural. am folosit multe cremuri. dar nu prea am vazut mari rezultate.plizz. Fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| lovelove1592 a răspuns:

Eu sincer odata la 3 zile imi fac infuzie de ceai de musetel iar rezultatele se observa rezultatele

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| chels95 a răspuns:

Argila(masca) si suc de lamaie.

| RamiFlore a răspuns:

Citeste si te vei minuna cate lucruri din jurul nostru ne sunt folositoare.
http://sideris.ro/......tru-acnee/

| dollydee a răspuns:

1. Of...invata sa scrii!
2. Nu mai da banii pe tot felul de CREME si alte produse cumparate dupa ureche. In primul rand tenul trebuie curatat zilnic dimineata si seara cu un gel sau sapun altiacneic pe care il iei de la farmacie.
3. Daca problema persista, mergi la dermatolog. El iti va recomanda exact ce iti trebuie pentru tipul tau de ten si rezultatul va fi cu siguranta multumitor.

Cu placere!

| nononononono a răspuns:

Noi radem de altceva.ai scris CREMURI.se scrie CREME.

| Xixi explică:

Giuly : pai ce e asa de ris? cremuri si spray pentru acnee. pentru ca multi mi-au recomandat.dar la mine nau dat rezultate.

| Xixi explică:

Hmm. fie si asa sorry. dar eu sunt din Moldova si la noi asa se zice.happy