| xgeanina a întrebat:

Hei. Vreau sa folosesc ulei de ricin pentru cresterea parului si indesire dar am cateva intrebari :
Se foloseste pe parul ud?
Cata cantitate se foloseste?
La cat timp se foloseste?
Se combina cu ceva?

1 răspuns:
| kisskiss1999 a răspuns:

Bunahappy in primul rand vreau sa-ti spun ca si eu am folosit si la mine nu prea a mers... In al doilea rand, daca vrei sa folosesti se aplica pe parul uscat doar la radacina, se lasa minim 2 ore sau peste noapte, se foloseste la 3-4 zile cam jumatate de sticluta mica si daca vrei poti sa-l combini cu ulei de masline sau miere...happy sper ca ti-am fost de ajutorbig grin