| Anne07 a întrebat:

Heii! cum pot scapa de petele ramase de la cosuri? Am fost si la dermatolog, dar degeaba sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau stai la soare si bronzeaza-te

| Anne07 explică (pentru anonim_4396):

Am mai auzit asta...chiar voi incerca :*

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

| Anne07 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc,chiar voi incerca. :****

| 8mariastar a răspuns:

O solutii numita Zineryth o poti gasi la Catena

| Anne07 explică (pentru 8mariastar):

Am auzit si de asta, nu stiu cat de buna este happy

| RsKd a răspuns:

Masca din banana si miere ce elimina punctele negre si cosurile

Zdrobeste o banana, adauga o lingurita de miere si amesteca pana obtii o pasta. Aplica masca pe fata, las-o sa se usuce, apoi curat-o cu apa calduta.
sau cel mai bine te duci la farmacie si ceri ceva pentru cosuri, si punctele negre

| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Foloseşte Tenapin, se găseşte în farmacii, dacă nu, încearcă creme pentru faţă de la NIVEA într`un timp vor dispărea. Ce să faci, aşa e pubertatea! Încearcă să dai cu fond de ten ca să se usuce şi ca să nu se vadă petele.

Baftă!

| Anne07 explică (pentru XмιѕтιqυєX):

Multumesc happy

| XмιѕтιqυєX a răspuns (pentru Anne07):

Aa da, şi măşti de faţă, dar e mai greu cu ele. Cea mai recomandată e de avocado dar trebuie să faci în fiecare seară, şi va dura ceva..Baftă!

| Anne07 explică (pentru XмιѕтιqυєX):

Ai dreptate in legatura cu mastile...am folosit, cert este ca nu prea dau rezultate happy