| YQANA a întrebat:

Heii fetelor :3 sunt in cautarea unui fond de ten de pe aoro.ro thinking nu stiu ce sa aleg. nu vreau unul foarte scump! maxim 30-35 de lei pentru ca nu are rostul... am tenul putin uscat. si cateva cosuri prin zona fruntii care apar si dispar depinde de aceea perioada laughing eu m am gandit la Rimmel Match Perfection make up lichid SPF 18 sau Rimmel Stay Matte fond de ten sub forma de spuma thinking

Răspuns Câştigător
| Camelia53 a răspuns:

Dintre aceste doua ti-l recomand pe Rimmel Stay Matte fond de ten sub forma de spuma : este foarte bun si la un pret foarte accesibil (20 lei), dar ti-l mai recomand si pe Maybelline AffiniMat fond de ten matifiant
nuante diverse (39 lei) - este foarte bun pentru toate tipurile de piele, mai ales pentru tenul uscat, asa cum ai tu.

Funda?

| YQANA explică (pentru Camelia53):

Am auzit ca cel sub forma de spuma scoate si mai mult in evidenta zonele uscate...

1 răspuns: