| Alexutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Heii..si cum pot sa fac sa imi creasca sprincenele mai repede? de preferat in vacanta de paste...sa creasca si sa le dau o forma pentru k eu cand eram mai mica mi-am stricat forma... vreau sa creasca mai repede? tratamente ceva?

Răspuns Câştigător
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Ulei de ricin. Ai incredere in mine si sigur nu te va dezamagi.laughing Si eu folosesc.si pentru par si pentru gene, sprancene.si mergee!:*

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru DiiiAnAaaa):

Si cum aplici uleiul pe sprincene?

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Cu un betisor cu vata stii tu din`ala de urechi big grin..sau simplu cu degetul.chiar nu conteaza.

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru DiiiAnAaaa):

Si dau si acolo unde sunt crescute nu?

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Dai unde vrei sa iti creasca. si sa folosesti si pe gene. le face mai mari si mai dese. eu folosesc de 2 zile si parca deja functioneaza cu sprancenele. ca si eu mi le stricasem.big grin

17 răspunsuri:
| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Te dai cu ulei de ricin de doua ori pe zi sau macar seara.

| Kyrie a răspuns:

Uleiul de ricin, gasesti la farmacii, ti-am fost de ajutor? big grin

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Pai, nu stiu cum ar putea sa creasca repede, dar, lasa-le, nu te mai pensa, asteapta sa iti creasca.si apoi mergi la salon, stii cum e vorba aia "baba, la frumusete sufera".kiss

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Mersi mult pentru fundita.:*

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru DiiiAnAaaa):

Npc:*:*:*te pup!:*si app cat te tine o sticluta de ulei>

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Pai...sincer nu stiu cat tine o sticluta. a mea a fost 10 lei. 150 ml.

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru DiiiAnAaaa):

Ok:*:*:*crz ca in vacanta asta de paste o sa imi creasca ceva sprincenele?

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Dada.happy
eu cu parul am probleme. ca vreau sa`mi creasca vacanta asta. dar cu sprancenele nu`i problema. sigur o sa-ti creasca.winking

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru DiiiAnAaaa):

Da`mi id`u tau daca vr sa mai vb pe mess:*

| Rosimina a răspuns:

Ulei de ricini happy Este la farmacie.

| Kamy11 a răspuns:

Am avut aceeasi problema rolling eyes... Mi-a fost de mare ajutor uleiul de ricin happy...Altceva n-am idee straight face

| Denisa233 a răspuns:

Date cu ulei de richin!

| rober7 a răspuns:

Trebuie sa te tragi de sprincenelelaughing Pana iti cresc.