| BiaDenii2020 a întrebat:

Heii TPU as vrea sa-mi cumpar un nuantator am auzit ca exista cu 10-12 lei.Stiti cumva un site de unde pot sa comand? Dau fundita la cel mai bun site. P.S nu vreau cu albastru de metil sau violet de genitana. Mersi!

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Salut.
Eu chiar ieri m-am făcut cu nuanțator.
Deci, dacă ai părul chiar și blond închis ar fi bine să ți-l decoloreți pentru a-ți ieși culoarea dorită. Eu așa îl am și mi-am făcut o dată mov, nu a ieșit. Am luat alt nuanțator, mai bun, s-a făcut oarecum mai bine. Deci trebuie decolorat.
Există și la 10-11 lei, cum am dat eu pe primul nuanțator care nu prea era calitativ, iar pe ultimul achiziționat, am dat 28 de lei, fiind mai bun. Du-te în magazinele cosmetice, o să găsești. Și prin Carrefour și din-astea gândești și prin micile magazine cosmetice. Întreab-o pe mama ta dacă nu știi vreunul în oraș la tine, sigur există.
Baftă. și ai grijă. Dacă nu îl decolorezi va ieși o culoare foarte închisă față de ce ai vrut tu.
Fundă?

| BiaDenii2020 explică (pentru NH4OH):

Merci big grin

| NH4OH a răspuns (pentru BiaDenii2020):

Cu plăcere. AI grijă. Decolorarea îți poarte arde părul mai rău ca placa în tot anul. happy