| DLittleKitty a întrebat:

Heii TPU! Cu ce pot sa imi schimb culoarea parului (temporal) fara sa mi.l deterioreze?

Răspuns Câştigător
| Miire a răspuns:

Cu nuantatot. Iti recomand cel de la LONCOLOR. Nu trebuie decolorat si tine in jur de vreo cateva saptamani. Il aplici pe parul uscat la fel ca samponul si dupa 30 de min, sau mai putin, aici avand in vedere de intensitatea nuantei pe care vrei sa o ai. Dupa te speli pe cap si te usuci si VOILA! O sa iasa minunat, mi-am facut parul de vreo 4 ori cu nuantator LONCOLOR. Funda?

| DLittleKitty explică (pentru Miire):

Culoarea este intensa?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu vopsea de par [decolorantul si pudra folosite des deterioreaza parul]