| lovemybabyangel a întrebat:

Heii TPU:*. Cum sa fac sa nu mi se duca pielea dupa ce stau la plaja? Am stat azi si m.am cam inrosit si nu vreau sa mi se duca pieleaworried Multumesc FUNDA:*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Domnisoaraindragostita a răspuns:

foloseste Crem anti-solar.

| Domnisoaraindragostita a răspuns (pentru lovemybabyangel):

Adica exista creme sau ulei anumite ca sa te protejeze cind te expui la soare.

| Domnisoaraindragostita a răspuns (pentru lovemybabyangel):

Adica existea creme si uleiuri anumite ca sa te protejeze cind te expui la soare.

Răspuns utilizator avertizat
| Nikoletaaa a răspuns:

Buna! Da-te cu iaurt, cu smantana rece si pentru arsuri e bun si albusul de ou happy