| LorenaBmw a întrebat:

Exista niste sprayuri cu care te dai inainte de a-ti intinde parul cu placa ca sa nu-l arda.Imi poate spune cineva cum se numesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Se numeste Glossy. Dar te poti duce la un magazin unde au produse kallos si spui ca vrei ulei pentru protectie termica. asa arata http://www.google.ro/......tp?/imgres

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu's bune spray-urile. eu iti recomand ulei pentru protectie termica,eu am unul de la kallos si nu imi unge parul, mi-l face moale, stralucitor si descurcaret. Sunt f multumita de elwinking dar daca vrei neaparat spray am auzit de unul Balea...

| LorenaBmw explică (pentru Esperança):

Si acel ulei cum se numeste, daca nu te superi?

| Esperança a răspuns (pentru LorenaBmw):

Se numeste Glossy. Dar te poti duce la un magazin unde au produse kallos si spui ca vrei ulei pentru protectie termica. asa arata http://www.google.ro/......tp?/imgres

| AstralConfessor a răspuns:

Spray termoprotector. Fundita?

| AllinaDaniella a răspuns:

Hair Protection. Sunt multe,de la Syoss (am auzit ca este f. bun), de la L'oreal, Avon, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| rapgirl123 a răspuns:

Eu folosesc un fel de spray de la gerovital plant. e foarte bun si il recomand. iti face parul stralucitor si xhiar imi place
happy

| badi a răspuns:

Eu ti as recomanda ulei de placa...este mult mai bun decat un spray.