| BeLyNdA a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul si balsamul schauma? Are rezultalele care sunt scrise pe eticeta? Daca da in cat timp? Fundizza+ vot!

P. S Nu a am mai folosit.

5 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Sa sti ca e foarte bun, da are rezultatele, acum si de pielea capului tau, daca ai luat sampon shauma pentru par fara volum si tu ai volum la greu, apar reacti adverse :* mie imi place mult samponul si balsamul de shauma mai ales ala nou cu fructe de padure, rezultatele se vad imediat si dureaza 4 zile la mine. succes :*:*

| opacatoasa a răspuns:

Cu balsamul Schauma m-am împăcat foarte bine, folosit de câteva ori pe săptămână. Îl recomand. (eu folosesc pentru păr uscat/rebel/deteriorat şi chiar îşi face foarte bine treaba) Acum folosesc şi şamponul Schauma, despre care nu pot să-ţi spun prea multe căci abia am început să-l utilizez. Mătreaţă eu nu prea am, deci e ok.

| KikiRiki98 a răspuns:

Vai in viata mea nu mai cumpar shaumaI don't want to see am folosit si mi-a facut matreata si mai rau mi-a facut parul I don't want to see dupa mine e cel mai slab sampon...straight face
Eu folosesc Wash&Go su Nivea sau Garnier, sunt foarte multumita:*happy

| flyuuuuuuuu a răspuns:

Am folosit si mi-e personal imi provoaca matreata eu folosesc de la nivea pentru par stralucitor de la prima spalare

| Ely_5230 a răspuns:

Cred ca depinde de tipul de par pe care il ai.eu am parul gras si, desi am incercat schauma nu a fost bun de nimic.acum folosesc Pantene Pro V Aqua Light si mi se pare excelent. spala foarte bine si degreseaza. sper ca te-am putut ajuta. happy