| Evelina123 a întrebat:

Hello :* Acum cateva zile am dat o comanda de pe internet de o paleta de culori cu 183 de nuante si blush-uri. Am fost foarte inacantata cand mi-a venit coletu,si nerabdatoare gata sa il si testez. O dezamagire totala,efectiv nici nu se aplicau pe pleoapa,deloc pigmentate. Am luat cea mai pigmetata culoare din trusa si abia se vedea,in ciuda faptului ca nu am auzit lucruri deloc rele despre trusele de genu chiar din contra. Intrebarea este daca am nimerit eu o paleta foarte proasta,sau toate sunt asa? Nu sunt o persoana sofisticata si nu aveam mari pretenti sau asteptari dar era inutilizabila, era pur si simplu un dezastru. Am primit bani inapoi pe ea.

4 răspunsuri:
| SorayaYG a răspuns:

Buna happy
Din pacate acele palete nu sunt profesionale, sunt niste chinezarii, promovate de site-urile unor sarlatani.Nu sunt deloc profesionale, cu sau fara primer nuantele nu sunt intense, am citit multe review-uri pe internet si chiar am testat la o prietena care isi comandase. Ma bucur ca ti-ai primit banii inapoi pe ele, data viitoare eu zic sa arunci o privire peste paletele Sleek ( le gasesti pe make-up shop.ro) am auzit ca sunt extrem de bune pentru pretul lor, chiar am de gand sa imi achizitionez si eu una.
Multa bafta la cumparaturi si data viitoare te sfatuiesc sa cauti review pe internet la produsul care te intereseaza, ca sa nu faci aceeasi greseala ^^

| Evelina123 explică (pentru SorayaYG):

Multumesc de sfat, chiar ma gandeam la niste blush-uri de la sleek si rujuri lichide. Vreau sa te intreb daca stii ceva despre paleta revolution palette iconic 3, ma gandesc ca imi cumpar.

| SorayaYG a răspuns:

Ce stiu despre ele e ca sunt considerate varianta low budget pentru renumitele palete naked..asta e ceva la pretul lorhappy

| Fghfuy a răspuns:

Da ne site-ul sau nu avem de unde sa știm depre ce paleta de farduri vorbesti