| scarleti a întrebat:

Am o curiozitate. Deci... eu vreau sa imi vopsesc parul saten deschis,. exact culoarea care o avea Emily Osmet la par.
Dar culoarea parului meu este un saten cam cu trei nuante mai inchis,credeti ca o sa imi iasa exact satenul deschis pe care il vreau eu? happy

P.S. culoarea parului meu este naturala, nu am mai avut parul vopsit. Multumesc anticipat, si va rog, cer seriozitate happy.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am inteles ca nu te-ai mai vopsit pana acum si ai sanse mari sa iti iasa nuanta mai deschisa

| Bondarel99 a răspuns:

Emily avea parul mai degraba un blond inchis.Ia-ti o vopsea care deschide 3-4 tonuri si iti va iesi ce vrei tu. Vopseaua sa fie blond cenusiu ca sa nu te trezesti cu nuante de portocaliu.