| TreiSurori a întrebat:

Hello,uleiul ce ricin ingrasa parul?
Adica pot sa il aplic dupa ce am facut baie sau il strica?

+ Cum se foloseste mai exact? Chiar ajuta parul sa creasca? Voi ati incercat?

mersi. Funda celui care imi raspunde la toate intrebarile, bine.

Răspuns Câştigător
| Amaryllis a răspuns:

Bună! Uleiul de ricin se aplică la rădăcini și la vârfuri înainte cu câteva ore de a face baie. ( nu există un timp anume). Ai grijă, trebuie să te speli bine pe cap pentru a-l îndepărta cum trebuie. Eu personal sunt foarte multumită, îți face părul mai strălucitor, mai bogat, firul de păr devine mai puternic. Se folosește de 2-3 pe săptămână. Poate fi folosit simplu sau cu 2 gălbenusuri, ulei de măsline, suc de lămâie etc. Rezultatele o să se vadă cam după o lună, dar merită efortulhappy

2 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Creste,creste. eu il folosesclove struck nu il ingrasa.nuuuu.uleiul se aplica cu 3 4 ore inainte de a face baie
aplici la varfuri si la radacini.de preferat de 3 ori pe saptamana.:X eu asa fac si se cunoaste.

| pufuleata a răspuns:

Uleiul se aplik pe parul uscat inainte de a-ti face baie cu cateva ore.din experienta proprie iti pot spune ca mi-a crescut parul dar in timp, trebuie sa ai rabdare, ti-l ingrasa foarte putin dar are un aspect mult mai placut ..afterwinking