| Otilikaa a întrebat:

Salutare la toti!
am citit pe net ca uleiul de ricin ajuta la cresterea parului
puteti sa-mi spuneti cum sa-l aplic? cit trebuie de lasat pe par...mai multe detalii
P. S. Si poate ma mai sfatuiti ce se mai poate face sa creasca parul mai repede, dupa experienta voastra cam in cant timp a crecut sau ceva de felul
Mersi mult

Răspuns Câştigător
| wwwAnonimawww a răspuns:

Eu imi faceam cam de doua ori pe saptamana.si amestecam ulei de ricin cu ulei de maslin...Il aplicam pe partea scalpului. Il lasam sa actioneze in jur de 30-40 de minute. Sa stii ca, chiar am avut rezultate.:X. Sper sa ai si tuwinking!

3 răspunsuri:
| pinguuina a răspuns:

Il aplici ca si pe un balsam, insa insisti pe partea scalpului. Şi il lasi sa actioneze cam 20 de minute.
Tine-l noaptea cand dormi strans in coada, creste mai repede

| Otilikaa explică (pentru pinguuina):

Mersi mult =* dar m, ai astept raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cateva sfaturi aici : http://www.divahair.ro/......ea_parului

http://www.divahair.ro/......a_parului.
Si eu iti recomand sa iei vitamine si sa te indopi cu proteine daca vrei sa iti creasca.