| βǿβǿ a întrebat:

Hellou! http://pl.oriflame.com/catalog-images/product/global/106 29_1.png va foloseste? am si eu la fel si vreau sa stiu daca ajuta in indepartarea cosurilor. funda:)

3 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Crema e de indepartarea punctelor negre, de curatare a celulelor moarte, nu vad cu ce-ar putea ajuta la cosuri. ce varsta ai?

| madalinaaa89 a răspuns:

Nu il am eu dar il are o prietena foarte buna si a zis ca e eficientwinking daca astepti putin vei observa si u efectelewinking

bye-bye:*

| loveee a răspuns:

Mama lucreaza la oriflame
produsele de obicei sunt bune daca este vorba de rilem eyeliner etc. adica machiaj si sampon gel de dusi si balsam
in ceea ce priveste solutiile pentru cosuri puncte negre etc.
nu te sfatuiesc sa inbcerci pentru ca nu au niciun efect
mai bine iei ceva de la clean&clear sau niveawinking saw daca ai mai multe cosuri te poti duce la un dermatolog si el iti recomanda cele mai bune solutii care au si efectwinking
bafta!