| βǿβǿ a întrebat:

:). ati folosit crema asta? http://hu.oriflame.com/catalog-images/product/global/175 54_1.png cum vi se pare? mie mi se pare foarte bun, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ◕‿◕ a răspuns:

Imi place, miroase si bine este o crema foarte bunawinking

5 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Eu am primit-o cadou si sincer miroase foarte urat. Cat de buna este nu stiu, nu o mai folosesc. laughing

| apaplata_7449 a răspuns:

Mie imi place cum miroase... daca iti plac capsunile o sati placa si cremalaughing. si plus ca hidrateaza bine pielea

| Missin`you` a răspuns:

Arata` bine:-x]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, n`am folosit dar tinand cont ca e crema de maini si nu de fata e ok;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miroase ingrozitor! Eu mi-am luat-o pentru ca arata binebig grin Da crede-ma ca are un miros oribil!