| MimiAmy a întrebat:

Help fetelor simt ca mor. Eu am incercat sa imi tund umpic sprancenele dar la una firele mai lungi de la capat le-am taiat din gresala. Au mai ramas doar cateva fire mici. Vor mai creste. Repede? In foua-trei saptai am un eveniment importanat si nu vreau sa arat ca... Puteti va rog sa-mi spuneti daca vor mai vreste sau daca voi arata bime cat de cat. Thanx TPU

4 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Vor creste.Iar daca nu, rezolvi problema cu un creion pentru sprancene.Retusezi putin, ca nu vrei sa arati ca un vultur plesuv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,vor creşte.

| kiri11 a răspuns:

De crescut cu siguranta o sa ti creasca asa ca nu trebuie sa-ti faci griji. In 3 saptamani nu cred ca vei mai observa vreo diferenta happy

| Cσcσ a răspuns:

O sa creasca, dar pana atunci poti sa-ti dai cu creion de sprancene.