| abcdef123123123 a întrebat:

Hey am o intrebare, am vazut pe google ca masca cu albus si galbenus de ou este buna pentru cosuri si pentru a ma asigura vreau sa stiu pareri de la oameni care au mai incercat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci, poate la tine functioneaza. Eu am incercat, n-am vazut nicio schimbare. Depinde din ce cauza ai cosuri. Daca problema porneste din interior, degeaba folosesti creme/masti etc. Incearca sa bei multa apa, sa mananci cat de sanatos poti si sa faci miscare.

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Masca cu tarate de grau (fermentate-de la bors), ai incercat? deoxifiere cu argila-alba ai incercat? sa-ti stergi fata cu infuzie de musetel ai incercat?