| Seely a întrebat:

Hey^^buna imi puteti spune cum obtine ochii ca ai unui ulzzang? Am ochi micuti si din cauza asta am adesea probleme si as vrea sa ii pot avea dar parintii nu imi dau voie sa fac operatii. Ma puteti ajuta? ceva un fel de tratament sau un produs pentru marirea ochilor? Va rog!

1 răspuns:
| oana17a a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lRp-Eefi0TM,asta e pentru ulzzang eyes, ajuta, incearca cand te machezi sa-ti dai cu un eyeliner alb sub ochi(pe partea umeda)si sa te dai cu multa mascara. sper ca te ajuta:*