| bbnnmm a întrebat:

Hey. Cu ce se pot epila fetele acolo jos în afară de lamă? Cu lama crește foarte repede după.

6 răspunsuri:
| Mariidc a răspuns:

Sa nu folosesti crema depilatoare in niciun caz! Nu recomandata. plus ca are un miros extrem de urat.bleah! Foloseste epilarea cu ceara. Te poti duce prima data la un salon. iar cand vezi ca incepe sa iti creasca parul, poti sa te faci tu acasa cu un aparat in care pui rezerve de ceara, se incalzeste ceara, o aplici, o iei cu benzi si gata!

| Ajutor722 a răspuns (pentru Mariidc):

Aceasta epilareeste dureroasa? Se poate folosi la sub beat?

| Mariidc a răspuns (pentru Ajutor722):

Nu e dureroasa. O sa simti durerea putin prima data, dupa nu iti mai sta mintea la asta. Sub brat nu am folosit, desi nu cred.

| Anonim075162839401 a răspuns:

Epilare cu ceara

| Teodora341 a răspuns:

Epilarea cu ceara este cea mai eficienta. Cat despre crema depilatoare.e o porcarie. Ori cu lama, ori cu crema, creste tot la fel de repede.

| Anonim8542065431139 a răspuns:

Si cu crema depilatoare, dar iti sugerez sa te dai cu spirt dupa ca sa nu iriti