| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum pot sa am buzele mai rosiatice? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Andreea9595 a răspuns:

Da-ti cu strugurel, musca-le inainte sa pleci de acasa, da-ti cu gloss, luciu, ruj si de cate ori ti le simti uscate curata-le cu o periuta de dinti, eliminand tot ce este pe ele.

7 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Daca nu ti le-a dat mama-natura prea rosii si mari exista solutii pe care le poti face cu mana ta.
1.De la citrice! Pentru ca citricile contin multa vitamina C. Si asa in timp ti se vor mai inrosi buzele natural.
2.Hidratarea e iarasi destul de importanta.Rujul mai mult usuca buzele.Deci cumpara-ti un balsam/strugurel.Si normal si un ruj mai rosu ca sa buzele alea mult dorite.
Bafta! Peace&Love

| dianainsta01 a răspuns:

Daca nu sunt de la mama natura nu poti sa le faci tu laughing. Totusi poti incerca un balsam de buze colorat, sau daca vrei chiar un ruj permanent (dupa ce te demachezi inca ramane o culoare destul de puternica )

| Denisuca21 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Acest balsam da o culoare rosiatica naturala buzelor, e bun si nu e nici scump, 9 lei!

| Stoian_Andrei_1979 a răspuns:

Le bagi la spalat cu mai multe haine rosiii si atunci vor fi mai rosiatice. funda?

| Constanta0011 a răspuns:

Pentru avea buzele mai rosiatice trebuie sa iti dai buzele in fiecare zi cu un ruj fresh rosietic, iar de la un timp vor fi mai rosiatice. Eu am incercat si la mine a mers

| VeronicaSt a răspuns:

Musca-le constant!