| ella2816 a întrebat:

Hey fetelee ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi, am culoarea parului un fel de caramiziu,as vrea sa ma vopsesc un blond auriu inchis dar fara sa ma decolorez,ce ziceti,mi-ar iesi culoarea care o vreau? P.s cele care v-ati decolorat spuneti-mi si mie cu e,daca v-a cade parul etc, multumesc! :*:*

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sigur ca iti iese, dar ia-ti un blond care deschide 3 tonuri.

| Ioana921 a răspuns:

Sfatul meu este sa te decolorezi natural cu o masca din o lingura de miere, una de ulei de masline si 6 linguri de apa, O aplici pe par dupa care iti pui un prosop umed sau un saculet de baie pe cap si stai 6 ore. Ti se va deschide mai bine parul dupa care vopseste-te.