| ella2816 a întrebat:

Buna fetele:*da-mi si mie niste sfaturii va rog, am culorea parului un fel de caramiziu inchis, as vrea sa ajung la un blond inchis auriu ce ziceti as putea? dar fara sa-mi decolorez parul crying :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai multe informații aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Fiorella18 a răspuns:

Da, mergi la un salon, si poti alege o vopsea fara amoniac, sau cu foarte putin amoniac, nu iti va strica parul deloc, pentru ca au vopsele profesionale. Dar sfatuieste-te foarte bine asupra culorii cu coafeza, sa nu ai surprize, cum am avut eu! laughing sau poti incerca remediile naturale, dar, in afara de a-ti face parul mai sanatos, nu iti va face nicio schimbare la par, poate una foarte mica, cu care nu vei fi satisfacuta. Iti spun din experienta!

| ella2816 explică (pentru Fiorella18):

Ce ti s-a intamplat? laughing:*

| puffy211 a răspuns:

Cred ca exista si sampoane care deschid culoarea parului dar nu cred ca ajungi la rezultatul dorit. Am mai auzit ca o solutie ar fi baia cu ceai de musetel... Poti folosi apa oxigenata! :d

| ella2816 explică (pentru puffy211):

Adica sa imi clatesc parul cu ceai de musetel, sau cum?

| puffy211 a răspuns (pentru ella2816):

Da...