| Panteraa a întrebat:

Am auzit ca cheratina este buna pentru parul cu varfuri despicate. Imi puteti da mai multe detalii? Si ce produse cu cheratine as putea folosi? Am parul lung, des, aspru cam ars de la placa si varfurile sunt despicate daca ajuta la ceva.

1 răspuns:
| Mihriban a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.din cate stiu Keratina este un tratament foarte eficient care se face la salon pentru a-ti sta parul in parmanenta drept...se face odata la cateva luni. Cred ca are si beneficii, am auzit ca-ti protejeaza si parul, acum depinde si de calitatea Keratinei. straight face