| Skeez a întrebat:

Hey TPU!

am nevoie urgent de ajutor... in cateva ore este o petrecere si mi-am pregatit o camasa, un sacou si o pereche de blugi (imi place combinatia asta)
intrebarea este asta: am nevoie de un link sau sa imi descrieti cum as putea sa ma folosesc la maxim de astea 3
spre exemlu...,, Poarta camasa nu stiu cum,, sau,, indoaie sacoul nu stiu unde,,
adica sa le aranjez in asa fel incat sa arate binewinking

merci :*

2 răspunsuri:
| Oana65 a răspuns:

Buna! Poti lasa sacoul deoparte.
Ce-ar fi sa ridici manecile la camasa, desfaci 3, 4 nasturi si o inozi in fata, iar blugii indoaie-i!

| papusica987 a răspuns:

Bunalove struck
depinde locul in care se tine petrecerea...
poti incerca sa iti inozi camasa si sa ii indoi manecile.
nu stiu cum arata hainele ca sa iti pot da mai multe ideei...