| Nikolaus a întrebat:

Cum sa ma îmbrac in prima mea zi de liceu? (sunt baiat). Oare sa imi iau o camasa si sacoul sau cum ziceti? Sa consideram ambele situatii(odata cand ploua si odata cand e soare/normal/nu sunt semne de precipitatii). Apropo, nu stiu daca face diferenta, dar liceul la care sunt eu poarta sacou(nu cred ca vine lumea cu sacoul in prima zi de scoala, mai ales ca noi de a 9-a nu avem de unde sa luam sacoul scoli). Merci.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraCretu12 a răspuns:

Buna! Deci esti boboc!
Hmm, fiind si prima zi de liceu cred ca ar trebui sa-ti iei o camasa( nu neaparat alba), o pereche de blugi, tenisi, ochelari.
Ps. Ia si niste flori pentru viitoarele tale colege. happy
Sper ca te-am ajutat!